https://www.high-endrolex.com/33

Catering dla turystów

Delikatesy piwowara

dla turystów przybywających
na wypoczynek do Świeradowa-Zdroju
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty Restauracji Sekrety Piwowara, która już od 12 lat oferuje gościom szeroki asortyment tradycyjnych i regionalnych potraw kuchni izerskiej.
Wyszliśmy naprzeciw potrzebom osób zamieszkujących w apartamentach i specjalnie dla Państwa stworzyliśmy ofertę — Delikatesy Piwowara. Zgodnie z nią oferujemy próżniowo pakowane potrawy, dzięki którym sprawnie i szybko można zjeść pyszny, kompletny obiad w dogodnym dla siebie momencie.
catering dla turystów

Dania te przygotowujemy na bazie składników najwyższej jakości, dzięki czemu mogą Państwo poznać pełnię smaków kuchni izerskiej, nie wychodząc z pokoju swojego apartamentu. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które nie tylko pozwoli zaoszczędzić czas — potrawy oferowane w ramach Delikatesów Piwowara można przygotować w około 10 minut, ale również pieniądze. Koszt zamówionych dań jest do 20% niższy, niż w tradycyjnej restauracji.

Te niezwykle wygodne rozwiązanie można zamówić na 1,2 lub 7-dniowy pobyt. Dzięki temu mogą Państwo tak zaplanować swój czas wolny, żeby nie myśleć o przygotowywaniu posiłków, ani wizytach w często przepełnionych, restauracjach. Oferta Delikatesów Piwowara to nie tylko wygodne posiłki, które można przygotować w dogodnych dla siebie porach, ale jednocześnie pewność, że zamówione jedzenie będzie pełnowartościowe i przepyszne.

Jesteśmy przekonani, że nasze menu, opierające się na smakach i aromatach kuchni izerskiej, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających podniebień. Dowodem tego niech będzie stale powiększające się grono klientów, którzy raz u nas jedząc, wracają wielokrotnie, polecając nas przy tym swoim najbliższym.

Posiłki na wynos, są bardzo wygodną opcją i pozwolą na poznanie i skosztowanie regionalnych potraw, bez wychodzenia z pokoju. Dlatego też, jeśli zależy Ci na czasie i oszczędności pieniędzy, bez utraty jakości i wartości dań, zamów ofertę Delikatesów Piwowara i ciesz się pysznym jedzeniem, podczas swojego zaplanowanego pobytu.

Restauracja Sekrety Piwowara to wiele lat doświadczenia, wysokiej jakości obsługi i profesjonalizmu w każdym calu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też warto korzystać z naszych pysznych propozycji.

W menu mamy kilka opcji do wyboru, tak aby każdy mógł znaleźć odpowiednią pozycję dla siebie. Wierzymy, że nasze posiłki na wynos umilą Państwu pobyt, jednocześnie pozwalając na poznanie lokalnych specjałów.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości z chęcią udzielimy wszystkich informacji.

Posiadamy ważne badania i atesty Państwowej Inspekcji Sanitarnej zezwalające na próżniowe przechowywanie produktów spożywyczych po obróbce termicznej.

dotacja pfr