pop over herenavigate to this web-siteup to 90% offvisit this sitehttps://www.high-endrolex.com/33

Oferta dla wycieczek autokarowych

Restauracja Sekrety Piwowara, od lat świadczy usługi najwyższej jakości, dla zorganizowanych grup turystycznych

Jako restauracja, od wielu lat wykonujemy dla Państwa usługi związane z obsługą ważnych wydarzeń, takich jak:

  • uroczystości rodzinne;
  • spotkania firmowe;
  • biesiady;
  • wycieczki zorganizowanych grup turystycznych.

Każde wydarzenie jest dla nas bardzo ważne i organizowane z największą starannością. Nasi klienci doceniają wysoką jakość, a na dowód zaufania powierzają nam świadczenie kolejnych usług. Nie boimy się żadnych wyzwań i sprostamy nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Zapewniamy najwyższe standardy obsługi, profesjonalną organizację, a także wyśmienitą kuchnię. Przygotowaliśmy dla Państwa aż 6 wariantów menu z opcjonalnym deserem, dzięki czemu udaje nam się trafiać nawet w najbardziej wymagające gusta. Każda propozycja może ulec modyfikacji, prosimy jednak o wcześniejszy kontakt z nami w celu doprecyzowania szczegółów.

Co warte zaznaczenia, nasza Restauracja Sekrety Piwowara jako jedyna w Świeradowie-Zdroju, posiada obszerny parking, na którym spokojnie i komfortowo zmieści się autokar wraz z wycieczką. Jest to nasz niezaprzeczalny atut. Warto również dodać, że zarówno miejsce parkingowe, jak i posiłek dla kierowcy oraz przewodnika są gratis.

Nasze grono klientów coraz bardziej się powiększa, co jest dla nas ogromnym powodem do zadowolenia. Wiemy, że grupy zorganizowane mają dokładnie zaplanowany czas, dlatego z odpowiednim wyprzedzeniem przyjmujemy rezerwacje, tak aby zapewnić Państwu maksymalny komfort. Wcześniej ustalone szczegóły, np. dotyczące menu pozwolą na oszczędność czasu oraz sprawną obsługę.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Restauracją Sekrety Piwowara, biura podróży, organizatorów wycieczek, przewodników, a także szkoły i inne grupy zorganizowane.

Dzięki współpracy z nami będą mieli państwo pewność, że uroczystość przebiegnie zgodnie z planem, a wycieczka na pewno będzie udana. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego. Dołożymy wszelkich starań, aby zorganizowana uroczystość na długo zapadła w Państwa pamięci i obiecujemy, że Restaurację Sekrety Piwowara będą Państwo wspominać z uśmiechem na twarzy!

Zapraszamy do kontaktu!

dotacja pfr